FOTO PRODEJNA Vyškov

fotografie-vyskov

 

 

otevírací doba: Po – Pá 8:30 – 12:00,  14:00 – 17:00

Nabízím kompletní služby od skenování, kopírování, fotografování v atelieru, na průkazy, rodinné foto apod, přes úpravu a tisk fotografií po paspartování, laminování a rámování fotografií, na papír, plátno, plast. Dále prodej fotoaparátů, dalekohledů, stativů, selphy-tyčí, baterií do fotoaparátů canon, nikon, olympus, fuji, panasonic, kodak, sony či přednabité baterie eneloop AA, AAA. Široký výběr fotoalb (svatební, dětská, samolepící, klasická či zasunovací) a rámečků všech barev (dřevěných, plastových či kovových) – i atypické formáty. Platba kartou, na splátky, i bez navýšení.

K dispozici je samoobslužný kiosek pro tisk fotografií ihned ve velikosti 15×10 – 15x23cm. Na počkání vyrábím také fotografie z filmu, mobilu, karty, z fotky, diapozitivu či čb filmu apod.

ceny fotografií přes laboratoř 10×15 od 2,49 Kč,  formáty až do 300 cm, tapety, reklamní potisk aut, výloh, samolepky, foto na papír, PVC kapa desku, kov,  plátno, dřevo, sklo… vzorky na prodejně.

ceny foto ihned – samoobslužný kiosek na okamžitý tisk – 10×15  – 8,90 Kč, 15×23 29 Kč.

kopírování čb A4 jednostranné 2 Kč, oboustranné 4 Kč,

Laminování A5 19,Kč, A4 29 Kč

Fotím také na všechny doklady, řidičské průkazy, víza, občanské průkazy, studentské, zbrojní průkaz, školní, na vlak či autobus atd. Výběr z nejlepšího záběru samozřejmostí, na OP foto zasílám přímo na úřad, čili nemusíte absolvovat focení přímo u okýnka. Fotím také nemobilní osoby v domácím prostředí.

Nájezd pro kočárky a dětský koutek uvítají pro klidný nákup také rodiče s dětmi.

Vybrané produkty na těchto stránkách lze poslat i na dobírku.

Těším se na Vaši návštěvu!

 

mapa prodejny ZDE

 

taggy: fotografie vyškov, fotoaparáty, videokamery, fotoprodejna, prodej, fotoslužby, fotoalba,rámy, rámování, fotografie na průkazy, foto na doklady, foto na plátno, splátkový prodej vyskov.