velkoplošné deskové materiály

Přímý tisk na velkoéplošné tabule pro všestranné použití na prezentace, výstavy, do prodejen, propagaci, reklamu či do Vašeho interiéru.

materiál DIBOND – jednička pro všestranné použití – Má takzvanou sendvičovou konstrukci, kde jsou dvě hliníkové desky silné asi 0,3 mm tepelně vázané na centrální desku z polyethylenu. Dibondové desky mají menší hmotnost než hliníkové, ale zároveň mají vysokou tuhost a rovnost, jsou odolné proti korozi, UV záření a odolné proti nárazu.  Hliníkový sendvič díky kombinaci lehkého jádra a pevného obalu dosahuje nízké hmotnosti, výborné odolnosti a dlouhé životnosti, díky čemuž se uplatní nejen v interiéru, ale i v náročných exteriérech.

– Sendvičová deska s jádrem z polyethylenu
– Tloušťka 3 mm
– Síla hliníkové vrstvy 0,3 mm
– Oboustranně bílá

Cena za metr2 včetně potisku 1490 Kč.

 

materiál PAPÍROVÁ LEPENKA  – Její povaha ji určije především do interiéru,

– Papírová deska hladká bílá
– Tloušťka 3 mm
– lepený recyklovaný papír
– Oboustranně bílá

 

Cena za metr2 včetně potisku 1350 Kč.

 

materiál PVC deska  – Bílé plastové desky jsou běžným materiálem používaným pro reklamní tabule. Používají se hlavně pro nenáročné aplikace. Zákazníkům je doporučujeme hlavně pro použití v interiéru. V exteriéru trpí roztažností materiálu a při pevném ukotvení PVC desek hrozí, že se budou po čase vlnit.

– Tloušťka 3 mm
– Oboustranně bílá

Cena za metr2 včetně potisku 1490 Kč.

 

materiál PLEXISKLO  – nachází uplatnění převážněve světelných boxech. Materiál se používá z důvodu rovnoměrného rozptylu světla. Akrylátové desky se používají také pro výrobu různých stojánků, krytů a světelných reklam. Plexisklo v požadovaném formátu se zasune do světelného boxu a zaklopí lištou. Dále je vhodné i do exteriéru jako informační cedule, dodává se ve všech barvách. (Případný podtisk bílou barvou při použití barevných panelů je 450Kč/m2). Desky jsou dostupné v tloušťkách 2-20mm.

Cena za metr2 tl. 4mm včetně potisku 1990 Kč.

 

materiál KAPA DESKA  – Lehčené desky jsou deskové materiály, které mají buď polyuretanové, polystyrenové nebo voštinové jádro z tvrzeného papíru. Tyto desky jsou určeny pro interiérové a dekorativní aplikace, výstavy a expozice. Díky jejich nízké hmotnosti se s nimi dobře manipuluje i ve větších rozměrech. Prémiová lehčená deska KAPA Plast je oboustranně krytá kartonem s plastovou vrstvou. Plastová vrstva na povrchu usnadňuje práci při výrobě 3D objektů a pomáhá lepším tiskovým výsledkům. Základní materiál pro tvorbu modelů a prezentací, všestranné použití pro POP/POS. Ideální materiál pro kreativní aplikace, aranžování, výstavnictví, apod. Při tisku se nekroutí a je stabilní i po následné aplikaci.

– Sendvičová deska hladká bílá s jádrem z polyuretanu
– Tloušťka 5 mm
– Oboustranně bílá

Cena za metr2 tl. 4mm včetně potisku 1890 Kč.

 

Při výrobě velkoplošných tisků dbáme na špičkový tisk, barevnou věrnost a dlouholetou stálost barev. Reklamní tabule, cedule, desky i panely u nás získáte vždy z nejvhodnějšího materiálu pro konkrétní použití. Výběr materiálu přizpůsobíme celkové velikosti i váze daného nosiče, stejně tak zohledníme umístění v exteriéru či v interiéru, případně i vystavení reklamní tabule povětrnostním podmínkám.

 

Velkoplošná laminace je vhodná pro laminaci plakátů, posterů, fotografií nebo velkoplošných samolepek. Je UV odolná.
Laminujeme od formátu A0 a větší. Cena  jepočítána na m2 role1,3m.

Cena za metr2  390 Kč. možné množstevní slevy.

 

Nabízíme kompletní dodávku včetně grafických návrhů. Při požadavku tisku na jiný materiál nás kontaktujte.