Atelier

Potřebujete na fotce vypadat dobře? Jste tu dobře. Jakoukoli předlohu lze vhodně a efektně upravit podle Vašich představ. Retuše, vyhlazování pleti či retro, zeštíhlování…. Záleží jen na vašich požadavcích a účelu použití fotky.

Ateliérové focení podle Vašich požadavků. Děti, portréty, rodinné foto, těhotenské foto, na kalendáře, glamour, fotodárky, reklamní a produktové foto PFka či fotografie + paspartování, zarámování atd..Na focení je dobré mít s sebou víc variant oblečení a doplňků, u dětí a klidně i dospělých oblíbenou hračku. K dispozici je menší půjčovna oblečení a rekvizit. Pokud počasí dovolí, lze samozřejmě fotit i v přírodě – Vyškov blízký park) + široké okolí. Vše na dohodě.

Délka samotného focení závisí především na obsahu dohodnutého focení a většinou se pohybujeme mezi 1 až 2 hodinami. Cena za 1 hodinu fotografování v atelieru je 950,- (v ceně máte všechny digitální fotografie.  Zhotobujeme upravené, vyretušované fotografie formátu 10×15 25Kč, 13×18 30Kč, 15×21 35Kč.)

Čím více jste flexibilní, tím později se můžete objednávat. Je možné, že najdeme volný termín i při objednávce ihned či pouze několik dní dopředu. Pokud si ale budete přát specifický termín (narozeniny dítěte, promoce, svatba), nebo budete mít velmi speciální přání, je lépe objednávat v řádech týdnů, někdy i měsíců dopředu.

Jako výstup lze zvolit USB, fotografie (do formátu 30x40cm „na počkání“), zarámování či na fotodárky, kalendáře, plátno, dřevo,sklo apod.

Nabízíme též fotografické služby v exteriéru, svatby, nemovitosti – letecké fotografování (cena dle rozsahu od 3000,-), akce, atd.

taggy: fotografie vyškov, fotograf, atelier vyskov, fotoatelier,focení, fotografování.